Nazev:
SKA TYDEN
Nalada:
Vysmaty
Popisek:
tenhle tyden se mi opravdu zabarvil do sachovnice


SKA SKA SKA

Tak ani tomu sám nevěřím, ale tenhle tyden se trochu rozjel vic jak sem cekal,.. Z počátku to vypadalo, že si necham uniknout paradní výzvu v podání The Tousters, Fast Food, Vertigo a prahy,. he))

Asi 20 minut před odjezdem vlaku mi kamarád na icq vysvětlil, že se to s kačkama nějak udělá a už jsem běžel na vlak, stihnul jsem jen odnist notebook na privat, a nohy už kmitaly směrem Vlakové nádraží, tam už Patris čekal, Krejmi akorat dorazil, jeste nas zastavil kámoš jestli nechceme nějaký tripy, ,.. chvile dala chvily a mi ve vlaku pokračovaly směr Lucerna, v Praze nás ještě přivítala hodinová prodleva před vchodem do Lucerny,. po nehorázném čekání na schodech a buzeraci od nějakýho securiťáka "tady se nesmi sedět!!", jsme se dostali dovnitř, zajímavý klub,,.

Ve vnitř jsme zabrali pěkny misto u stolku, řizli trip, dali sklo a čekali na první kapelku, Vertigo, měli výborny nástup a první 4-5 skaldeb nahnalo dost lidi kalit, pak už to byli slabší songy(podle mého vkusu samozřejmě) ale lidi už neodešli, pak přišla oblíbená Orchestriáda v podání FAST FOOD a to byla jízda,.. V půlce hraní se k nim přidal Touster z Tousters a řádně podpořil panáčky na pódiu což mělo následek naprostého varu v klubu a řvu lidí, prostě se to líbílo víc než moc!! Fasti hráli opět parádně, ale koho by to překvapilo!!

Pak nastoupili Tousters a nemá cenu vůbec řešit co se dělo, všichni kalili, řádili, řvali, klávesák z vertiga vedle mě řádil jak děcko a fakt nás to fšechny nadchlo!! moje osobní malé vítězství bylo, že sem zpěvákovi výborně rozuměl a oto víc mě bavila hudba!!

Dál nemá cenu řešit co se dělo protože to byl takovej náklep, že by to dalo na samostaný sloupek,.

Když jsem rano přijel domu tak mi volala Ewička jestli počítám v pátek s Fast Foodama v pátek v trutnově! "Jasně, fakt se těším.."

Takže jsem v pátek ještě zničenej po středě dorazil do rodného Dvora Králové abych o pul 8mé mohl nasednout do busu a vyrazit do Trutnova do klubu New end . Bohužel nepřijel bus a tak nás do trutnova hodila ewičky maminka,.. děkuju!! Když jsme dorazili do klubu tak mě překvapila zajímavá nečekanost v podání asi domácí předkapeli REGGAE ZKOUŠKA, která hrála zajímavou směsici jamaican musique,.. zajímavá zkušenost! Ještě při hrani RZ dorazili Fasti a tak jsme dali s nima a ewickou brcko na uvitanou, další brčko nám smotal Dr. Kary a dobrej pokec, pak už naskočili na pódium a začala ta pravá show,. prostě jsou parádní!! po koncertě na kterém řádil celej klub sme ještě pokouřili a pokecali a Fasti vyrazili domu, bohužel moc nevim jak sem dopadnul já, ale ewička se o mě opět postarala takže sem se probral až u ní v posteli s bolehlavem,.

Tak a to se semnou táhne celej dnešek, takže sem si řek že to zase jednou sepíšu a tak je to tady,..

ještě odkazy na fotky:
Skaweb
 

Poslednich 5 prispevku
Nejsou zadne komentare

Zadne komentare
pridat komentar

deco.d3R blog
lucas.swoboa || lisak
doba nacitani 0.0099009999999999 s.